• DOLAR
  32,20
  %0,07
 • EURO
  34,97
  %-0,05
 • ALTIN
  2,51
  %0,04
 • BIST
  10,739
  %0,90
‘Canısı, seni unutmadık, unutmayacağız.’

‘Canısı, seni unutmadık, unutmayacağız.’

DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A. Vahit Bingöl, Erzurumlu sanatçı İbrahim Erkal’ın vefat yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı. Seslendirdiği ‘Canısı’ şarkısıyla adeta gönüllerde taht kuran ve ününe ün katan İbrahim Erkal’ın yerinin hiçbir zaman doldurulamayacağını vurgulayan İl Başkanı A. Vahit Bingöl, onun hayat mücadelesinin gelecek nesillere örnek teşkil edeceğini söyledi. Erzurum’un Narman ilçesinde dünyaya gelip […]

DEVA Partisi Erzurum İl Başkanı A. Vahit Bingöl, Erzurumlu sanatçı İbrahim Erkal’ın vefat yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı.
Seslendirdiği ‘Canısı’ şarkısıyla adeta gönüllerde taht kuran ve ününe ün katan İbrahim Erkal’ın yerinin hiçbir zaman doldurulamayacağını vurgulayan İl Başkanı A. Vahit Bingöl, onun hayat mücadelesinin gelecek nesillere örnek teşkil edeceğini söyledi. Erzurum’un Narman ilçesinde dünyaya gelip yokluk ve imkansızlıklar içerisinde müziğin zirvesine çıkmanın takdir edilecek büyük bir başarı olduğunu anlatan Bingöl, ruh dünyasını sanatına da yansıttığını ifade ederek şöyle devam etti:
“Gurbet ellerde çok zorluklar çektiğini biliyoruz. Erzurum aşığı bir insandı. Şehrin tanıtımı ve kalkınması için var gücüyle çalıştı. Erzurum’a Gel parçasıyla adeta doğduğu topraklarıyla bütünleşti. Her daim hislerimize tercüman oldu. ‘Neyine güveneyim de get yalan dünya’ diyerek hayatın boş ve anlamsız olduğunu vurguladı. İhtiyaç sahiplerinin elinden tutmaya çalıştı. Maalesef aramızdan çok genç bir yaşta, 49 yaşında ayrıldı. Kendisine bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı mesajımı iletiyorum. Onu unutmadık, unutmayacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM