• DOLAR
  32,78
  %-0,12
 • EURO
  35,12
  %-0,06
 • ALTIN
  2,45
  %-0,15
 • BIST
  10,771
  %0,29
ERMED İLE ERZURUM KENT KONSEYİ İŞBİRLİĞİ YAPTI

ERMED İLE ERZURUM KENT KONSEYİ İŞBİRLİĞİ YAPTI

Erzurum Yeni Medya Derneği ile Erzurum Kent Konseyi bir araya gelerek şehrin öncelikli sorunları başka olmak üzere, sosyo-ekonomik kalkınmışlığına katkı sağlamak amacı ile ortak çalışma kararı aldı. Çalışmalar, ortak oluşturulan bir komisyon tarafından yürütülecek. Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile Erzurum yeni Medya Derneği (ERMED) yönetim kurulu, bir araya geldi. Ortak çalışma kararı alan her iki STK […]

Erzurum Yeni Medya Derneği ile Erzurum Kent Konseyi bir araya gelerek şehrin öncelikli sorunları başka olmak üzere, sosyo-ekonomik kalkınmışlığına katkı sağlamak amacı ile ortak çalışma kararı aldı. Çalışmalar, ortak oluşturulan bir komisyon tarafından yürütülecek.
Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile Erzurum yeni Medya Derneği (ERMED) yönetim kurulu, bir araya geldi. Ortak çalışma kararı alan her iki STK Başkanı Hüseyin Tanfer ile Gamze İspirli, şehrin sorunlarının tespiti, raporlanması ve takibi için ortak bir komisyon oluşturulmasını kararlaştırdı. Erzurum Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, komisyon tarafından şehrin öncelikli sorunları başta olmak üzere, sosyo-ekonomik sorularının tespit edilerek rapor haline getirilip ilgili makamlara iletileceğini söyledi. ERMED Başkanı Gamze İspirli ise sorunların ivedilikle çözüme kavuşturulması için komuoyu oluşturmak ve destek alma adına medyanın gücünü kullanacaklarını bunun içinde ERMED olarak her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.
Toplantıda deprem konusu başta olmak üzere, fay hattında bulunan Erzurum’daki binaların depreme karşı dayanıklığının tespiti ve gerekli iyileştirmelerin yapılması, Hızlı Tren Projesi ile şehiriçi raylı sistem projesinin biran evvel hayata geçirilmesi ile tarım ve hayvancılığın kalkınması öncelikli konular olarak belirlendi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM