• DOLAR
  33,04
  %-0,11
 • EURO
  35,94
  %-0,60
 • ALTIN
  2,55
  %-2,11
 • BIST
  11,156
  %0,15
Tatar, Özel Güvenlik Günü ve Haftasını kutladı

Tatar, Özel Güvenlik Günü ve Haftasını kutladı

Erzurum Bölge Eğitim Araştırma ve Şehir Hastanesi Güvenlik Amiri Orhan Tatar, 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası nedeniyle hastanede görev yapan özel güvenlik görevlileri ile tek tek tokalaşıp günlerini kutladı. Özel Güvenlik Teşkilatının 20. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir açıklama yapan Özel Güvenlik Amiri Orhan Tatar, özel güvenlikler olarak, gece – gündüz, yaz-kış demeden, […]

Erzurum Bölge Eğitim Araştırma ve Şehir Hastanesi Güvenlik Amiri Orhan Tatar, 26-30 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası nedeniyle hastanede görev yapan özel güvenlik görevlileri ile tek tek tokalaşıp günlerini kutladı.
Özel Güvenlik Teşkilatının 20. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir açıklama yapan Özel Güvenlik Amiri Orhan Tatar, özel güvenlikler olarak, gece – gündüz, yaz-kış demeden, vatanımız için, halkımız için, milletimizin can ve mal güvenliği için 7/24 nöbet tutan özel güvenlik teşkilatının 20. yıl dönümünü siz fedakâr ve mesleğini seven meslektaşlarımızla birlikte kutlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.”dedi.
Özel Güvenlik ailesi olarak, devletin emrinde, milletin hizmetinde, çalışma hayatının tüm zorluklarına rağmen mücadele etmekten onur duyduklarını ifade eden Tatar, “Kamu güvenliği açısından, genel kolluk ve özel güvenlik görevlilerinin işbirliği içerisinde çalışması ile güvenlik hizmetleri daha etkin ve güçlü bir yapıya sahip olmuş, toplumun kendisini daha huzurlu ve güvende hissetmesini sağlamıştır. İçişleri Bakanlığı Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı tarafından ‘Genel Kolluk-Özel Güvenlik İşbirliği ve Entegrasyonu (KAAN) Projesi’ kapsamında 81 ilde özel güvenlik görevlilerine eğitimler verilerek bütünleşme sağlanmış, bu kapsamda bir çok başarıya genel kolluğumuzla birlikte imza atılmıştır. Özel güvenlik görevlilerinin ihbarı ve bildirimleri ile yüzde 80 başarı sağlanmıştır. Canı pahasına, can güvenliğini sağlayan özel güvenlik görevlilerimiz her türlü övgüyü ve ödülü hak etmektedir. Unutulmamalıdır ki, toplumsal yaşamın her alanında görev yapan Özel Güvenlik Görevlileri toplumsal yaşam standardımızı yükselten bir vazife icra etmektedir. Alın teri ve özverisiyle ülkemizin büyümesi adına gece gündüz demeden değer üreten özel güvenlik görevlilerimizin sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Görevlerini icra ederken şiddete maruz kalan, sözlü saldırıya uğrayan, hatta görevi başında hayatını kaybeden meslektaşlarımız mevcut. Özel güvenlik görevlilerinin etkin bir şekilde vazife başında görevini yapmasına katkı sunan ve özel güvenlik görevlilerine değer katan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.
Gecesini gündüzüne katan mesai arkadaşlarımın ve Türkiye’nin her yerinde bu mesleğe gönül veren tüm gün özel güvenlik arkadaşlarımın özel güvenlik haftasını kutlarım.” diye konuştu.

Tatar, birlikte görev yaptığı Bölge Eğitim Araştırma ve Şehir Hastanesi’ndeki özel güvenlik görevlileri ile tek tek tokalaşarak hem sorunlarını dinledi hem de Özel Güvenlik Günü ve haftalarını kutladı.

HABER: HARUN YULADIR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM